Fiyatlar
Fiyatlar ev başına günlük olarak belirlenmiştir. Kiralanan sürenin toplam bedeli de sunumda ayrıca verilmektedir.

Bu fiyatlara; elektrik ve su tüketimi evlere göre değişiklik göstermektedir. Bu bilgileri evin tanıtımı bölümünde bulabilirsiniz. Tüpgaz kullanımından doğacak masraflar ile her hafta için verilecek temiz çarşaf takımı ve havlular dahildir.

Kendi banyo havlularınızı beraberinizde getiriniz (Herhangi bir evde çarşaf ve ilave hizmetler konusunda başka bir uygulama mevcut ise bu husus evin tanıtımı bölümünde belirtilmiştir). Fiyatlar her ev için tanıtım bölümünde TL olarak verilmiştir.

Evlerimizin konumu
Evlerimiz Türkiye'nin en çok tercih edilen yörelerinde, daima iyi ve kaliteli bir ortamda, genelde sakin çevrede ve çoğunlukla da plaja yakın konumdadırlar. 

Evlerin kapasitesi
Evlerimizde, tanıtımlarında evde kalabilecek maksimum kişi sayısı belirtilmektedir. Rezervasyon yapılırken belirtilen kişiler ve seyahat şartlarında belirtilen miktar kadar kişi evimizde konaklayabilir. 2 yaşına kadar olan çocuk veya çocuklar bebek kapsamında kişi sayısına dahil değildir. 2 yaşından büyük çocuk veya çocuklar için normal yatak sunulduğu için tam kişi olarak işlem görürler. Ancak bu çocuk veya çocuklar için bizden ücret karşılığı çocuk yatağı alındığında tam kişi sayısı dışında kabul edilirler.

Evlerin donatımı
Evlerimiz genel olarak tatil amacına yönelik olarak düşünülmüş ve düzenlenmiştir. Her evimizde maksimal kişi sayısına hizmet edebilecek düzeyde dayalı döşeli salon, yatak odası ve/veya yatak odaları, eksiksiz donatılmış tatil evi mutfağı, kişi sayısına orantılı banyo ve/veya WC bulunmaktadır.

Ayrıca her biri bahçe ve/veya terasta oturma düzeni ile döşenmiştir. Evlerimizin detaylı bilgilerini her evin tanıtımı sayfasında bulabiliresiniz. 

Evlerimize, bir otele gelir gibi sadece özel eşyalarınızı alarak gelebilirsiniz.

Evlerin resimleri
Evlerimizin tanıtım sayfalarında resimler bulacaksınız. Aynı tipten birden çok ev sunduğumuz durumlarda, tanıtım sayfamızda bir örnek evin resimleri sergilendiğinden, kalacağınız evin resimleri olmayabilir.

Depozito
Evlerimize girişte, tatiliniz sırasında oluşabilecek muhtemel zarar ve hasar için depozito olarak 250,- € veya karşılığı TL alınır. Tatiliniz bitiminde evinizden ayrılırken, herhangi bir hasar ve/veya zarar meydana gelmemiş olduğu tespit edilirse, bu depozito aynen iade edilir.

İlave yatak
Evlerimizde konaklayabilecek azami kişi sayısı tanıtım sayfamızda belirtilmiştir. Evin durumuna göre belirtilen sayıya 1 veya 2 kişi ilave olabilir.

Bu durum ancak SUNUCU'nun ev sahibinden yazılı onay alması halinde gerçekleşebilir. Onaylanması durumunda her ilave yatak (çoğunlukla portatif bir yatak) için ek ücret alınır.

Ev hayvanları
Evlerimizin tanıtımlarında, ev hayvanlarınızın gelip gelemeyeceği konusunda bilgi verilmektedir. Evlerimizde ev hayvanınız tarafından zarara uğratıldığı takdirde, SUNUCU oluşan zararın tazminini talep etme hakkına sahiptir.

Plaj ve deniz
"Plaj" veya "deniz" ibaresi genel olarak tüm deniz kıyıları için kullanılmaktadır. Türkiye'deki mevcut plajlar genel olarak ücretsiz kullanıma sunulmaktadır. Herkese açık bu plajlar, her zaman ücretli özel plajlar kadar bakımlı olmayabilir.

Uzaklıklar ve oturma alanları bilgileri
Ev tanıtımlarında belirtilen uzaklıklar ve oturma alanları ile ilgili bilgiler tahmini verilerdir ve bilgi verme amacıyla belirtilmiştir.

Pasaport, vize, gümrük, döviz ve sağlık konularıyla ilgili talimatnameler
Avrupa Birliği'ne üye ülkelerin vatandaşları için Türkiye'ye girişte sadece kimlik (nüfus cüzdanı) yeterlidir. Bu kişilerin vize almasına gerek yoktur.

Bu gibi konularla ilgili kesin ve detaylı bilgileri bulunduğunuz ülkedeki Türkiye Büyük Elçiliği ve Türk Başkonsoloslukları vermektedir.

Marketler & Restoranlar
Çoğu zaman gece yarılarına kadar açık olan marketler ve restoranların bir büyük bir kısmı sezonluk çalışan işletmelerdir. Bunların açılış ve kapanış tarihleri bizim etki edemediğimiz sebeplere dayanabilir.

Sigortalar
Seyahate çıkmadan önce seyahatle ilgili sigortaları yaptırmanızı öneririz.